,
Vēlmes
Pievienojiet produktus savām vēlmēm
Salīdzināt
Pievienojiet produktus salīdzināšanai.
Furnitec - oficiālais tiešsaistes veikals
Darba laiks:

9:00 – 18:00

0
Lepirkumu grozs

Skapji-kupejas

Šķirošana:
pēc popularitātes lētāk vispirms pēc vārda

Skapji-kupejas – izdevīgas cenas, augsta kvalitāte

Skapis-kupeja ir daudzfunkcionāla mēbele, kas lieliski iederēsies jebkurā telpā. To var izmantot guļamistabā, priekšnamā, bērnistabā. Nopirkt skapis-kupeja Latvijā var lēti, ar garantiju par kvalitāti. Izvēloties šo produktu noderīga būs arī šādas rekomendācijas:

■ Veidlapa. Šāda rīcība ir veikta, pamatojoties uz uzskaites interjera dizains. Mēbeles var būt пристеночной vai iebūvēta dažādas nišas.

■ Atvēršanas sistēma. Tas var būt rullīšu un viensliedes. Rullīšu darbojas, izmantojot pieejamības metāla rāmja. Kustības process tiek veikts pa atslēgas caurumu. Tas ir lēts mehānismu. Viensliedes darbojas ar kustību ierīces pa sliedēm. Šāda durvis saņem adekvātu drošību un aizsardzību pret izslīdēšanas.

■ Izgatavošanas materiāls. Šī opcija jāizvēlas rūpīgi. Tas iedarbojas uz darba ilgums konstrukcijas. Atsevišķa uzmanība tiek pievērsta materiālam rullīšu sistēmu. Rullīši no vienkāršas plastmasas ir ļoti īslaicīga.

■ Līmeņa platība. Ja izvēlaties šo opciju, ir nepieciešams nākt no ģimenes vajadzībām. Ja jums ir masas lietas iegādājieties ietilpīga mēbeles.

■ Profils, bīdāmās sistēmas. Tas var būt konstrukcija no alumīnija, tērauda. Modelis no alumīnija izmaksās dārgāk. Skapis-kupeja ir par pieņemamu cenu var iegādāties no tērauda.

■ Fasādes materiāls. Tas var būt SKAIDU plātnes, finieris, rotangpalmas, stiklu un vēl daudz ko citu.

■ Iezīmes atrašanās vietu. Lai to izdarītu ir nepieciešams zināt, kādā telpā tiks uzstādīta mēbeles. Tā, modeli, ar spoguli, lieliski iederēsies gaiteņiem, un virtuvē ir vairāk pieņemama ir moduļu mēbeles. Bērnu telpu plaši izmanto iebūvējamās konstrukcijas.

Skapji-kupejas Rīgā – galvenie ieteikumi atlase

Ja jūs vēlaties iegādāties skapis-kupeja lēti, tad pievērsiet uzmanību pakalpojumi, interneta veikals. Šeit ir pieejams plašs produktu par pieņemamu cenu. Ievērojiet dažus noteikumus, izvēloties pārdevēja. Uzņēmumam ir pastāvēt tirgū, ievērojami (vēlams ne mazāk kā piecus gadus). Lai nekļūdītos ar cenu, izpētīt patērētāju tirgus vērtība līdzīgu modeļu. Vēlams, lai firma organizēja darbības piegādes un bija savā mājas lapā. Tātad, jums būs iespēja veikt pirkumu, neizejot no mājas. Iegādājoties produktu pārbaudiet, vai dokumentiem, kas apliecina kvalitāti. Tiem jābūt uzrakstīti informācija par materiālu un ražotāju.

Iezīmes стилистического noformēšanas nosaka atrašanās vietu skapja. Atsevišķu uzmanību nepieciešams pievērst izvēles krāsu gammas. No tā ir atkarīga dekors visu telpu. Ja jūs patstāvīgi varat risināt šo jautājumu, tad to atrisināt var izmantot dizainera pakalpojumus. Tas palīdzēs maksimāli precīzi atbildēt uz jautājumu, kādā krāsā ir visvairāk piemērota.

Ja runa ir par pārvietojamās durvis, tad tām jābūt noturīgām pret berzei kontakta zonām. Izmēri veltņi ir vērts aprēķināt ar atkarību no izstrādājuma materiāla. Bīdāmie skapji-kupejas koncentrējas uz nodrošinot ērtības un komfortu lietošanu, nav vērts ignorēt kvalitātes materiāliem.

Krāsu palete materiāla nosaka individuālajām klienta vēlmēm. Skapis-kupeja interneta veikalā ir iespējams uzņemt visvairāk jebkuras konfigurācijas un gammas. Neaizmirstiet atgrūsties no kopējo telpas stilu. Tā, gaišie toņi ir labi izskatīsies guļamistabās un bērnu. Tie rada mierīgu un rāms atmosfēra. Tumši zaļā gamma nomierina un tajā pašā laikā dāvā možumu. To var izmantot virtuvē, dzīvojamā istabā. Materiāls koks vienmēr izskatās фактурно un pievilcīgi. To var izmantot jebkurā telpā. Tas rada mājīgu un draudzīgu atmosfēru telpā.

Uz augšu